Dołącz do czytelników
Brak wyników

Polecamy

 
 

Centrum Naturalnego Odżywiania i Terapii Orkiszowe Pola to miejsce stworzone z pasji i pragnienia dzielenia się wiedzą o odzyskiwaniu i utrzymywaniu zdrowia! Nasze Centrum daje kompleksowe wsparcie osobom poszukującym wiedzy o nowoczesnym i zdrowym odżywianiu, o naturalnych terapiach pochodzących z medycyny wschodu i medycyny św. Hildegardy. Nasi terapeuci dają nadzieję na poprawę samopoczucia w różnych przewlekłych dolegliwościach. Nieustannie organizujemy wydarzenia edukacyjne, by przybliżać ludzi do świadomości swojego ciała i dawać radość z życia pełnego energii. Prowadzimy sklepy ze zdrową i specjalistyczną żywnością, w których każdy człowiek znajdzie poradę i wsparcie. Jesteśmy apteką żywności.
MOTYWUJEMY, WSPIERAMY I TOWARZYSZYMY W DRODZE DO ZDROWIA.

 

PRZEJDŹ DO SKLEPU

 

 

 

WITAMINA D3 5000 IU SUPERIOR x 120 kapsułek

SUPLEMENT DIETY
Naturalna witamina D3 (cholekalcyferol)

WITAMINA D3 5000 IU SUPERIOR zawiera 125 µg naturalnej witaminy D w postaci cholekalcyferolu, zawieszonej w oleju z oliwek 100% extra virgin, nośniku gwarantującym najwyższą wchłanialność i skuteczność działania.

W szczególności dla osób:

  • dorosłych, które nie są w stanie zapewnić dostatecznej ekspozycji na światło słoneczne,
  • chcących utrzymać prawidłowe stężenie witaminy D3,
  • z nadwagą i otyłych w profilaktyce niedoborów związanych z obniżoną biodostępnością witaminy D3 zatrzymywanej w tkance tłuszczowej.

Oliwa extra virgin jest produktem najlepszej jakości - uzyskiwana z pierwszego tłoczenia na zimno, jest tłuszczem całkowicie naturalnym. Nie zawiera jakichkolwiek dodatków. Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe – kwas linolow (omega 6) i kwas linolenowy (omega 3).
Jest także doskonałym źródłem witamin i minerałów (witamina z grupy B, prowitaminy A, witaminy C a także potasu, magnezu czy fosforu).
Obniża poziom złego cholesterolu we krwi (LDL), jednocześnie zwiększając poziom dobrego cholesterolu HDL.

 

PRZEJDŹ DO SKLEPU

 

Pharma Nord jest jednym z czołowych europejskich producentów suplementów diety i medycyny naturalnej. Wszystkie produkty są opracowywane i wytwarzane w Danii pod kontrolą farmaceutyczną. Pharma Nord dla każdego ze swoich produktów posiada naukową dokumentację udowadniającą, że produkty są aktywne biologicznie nie tylko po spożyciu, ale przez cały okres ich przydatności.
Pharma Nord prowadzi także badania nad własnymi produktami oraz bierze udział w badaniach klinicznych z udziałem ludzi ponieważ jest to jedyny sposób, aby udowodnić, że dany produkt rzeczywiście działa. Dział badawczy Pharma Nord jest zawsze na bieżąco pod względem najnowszych odkryć nauki o żywności. Badania i artykuły naukowe są skrupulatnie rejestrowane i katalogowane w najpełniejszej bazie danych, zawierającej obecnie ponad 9 tys. odniesień naukowych włączając w to ogromną liczbę badań przeprowadzonych z wykorzystaniem preparatów Pharma Nord. Ta imponująca baza danych stała się kamieniem węgielnym całościowego rozwoju naszych preparatów.

Aby nas poznać i przekonać się, że jakość ma znaczenie zapraszamy do odwiedzenia nas na

PRZEJDŹ DO SKLEPU

 

Na zdrowy sen

Snoreeze to rodzina preparatów, które skutecznie likwidują chrapanie, zapewniając domownikom błogą ciszę w noc, a chrapiącemu – spokojny sen, w trakcie którego wreszcie porządnie wypocznie i obudzi się pełen energii. Listki doustne i łatwy w użyciu spray do gardła przeznaczone są dla osób chrapiących w pozycji na wznak. Nawilżają i usztywniają tkanki gardła umożliwiając bezproblemowe oddychanie przez całą noc. Z kolei osoby z „zatkanym” nosem, w przebiegu przeziębienia lub w wypadku alergii mogą sięgnąć po specjalne plastry lub spray, które udrażniają przewody nosowe.

Dzięki zastosowaniu preparatów z rodziny Snoreeze oddychamy podczas snu swobodnie, zapewniamy zwiększony dopływ tlenu do mózgu i serca, co wpływa zbawiennie na jakość snu. Preparaty dostępne w aptece.

PRZEJDŹ DO SKLEPU