Dołącz do czytelników
Brak wyników

Polecamy


 
 
 
 
 
 

 

 

Pharma Nord jest jednym z czołowych europejskich producentów suplementów diety i medycyny naturalnej. Wszystkie produkty są opracowywane i wytwarzane w Danii pod kontrolą farmaceutyczną. Pharma Nord dla każdego ze swoich produktów posiada naukową dokumentację udowadniającą, że produkty są aktywne biologicznie nie tylko po spożyciu, ale przez cały okres ich przydatności.
Pharma Nord prowadzi także badania nad własnymi produktami oraz bierze udział w badaniach klinicznych z udziałem ludzi ponieważ jest to jedyny sposób, aby udowodnić, że dany produkt rzeczywiście działa. Dział badawczy Pharma Nord jest zawsze na bieżąco pod względem najnowszych odkryć nauki o żywności. Badania i artykuły naukowe są skrupulatnie rejestrowane i katalogowane w najpełniejszej bazie danych, zawierającej obecnie ponad 9 tys. odniesień naukowych włączając w to ogromną liczbę badań przeprowadzonych z wykorzystaniem preparatów Pharma Nord. Ta imponująca baza danych stała się kamieniem węgielnym całościowego rozwoju naszych preparatów.

Aby nas poznać i przekonać się, że jakość ma znaczenie zapraszamy do odwiedzenia nas na

PRZEJDŹ DO SKLEPU


 

 


 

 

Odkąd sięgam pamięcią, zawsze bliskie mojemu sercu były zioła, ziołolecznictwo i Naturalna Medycyna. Moja prababcia w trudnych czasach wojny pomagała ludziom i wspierała ich w zdrowiu ziołami i naturalnymi domowymi sposobami leczenia. Miała poczekalnię pełną pacjentów, którzy przychodzili z pełnym zaufaniem do jej wiedzy i doświadczenia. To było bardzo wzruszające, kiedy widziałam uśmiechnięte twarze wszystkich ludzi, którym pomogła.Już wtedy wiedziałam, że moją życiową misją będzie wspieranie ludzi, by żyli w zdrowiu, w szczęściu i miłości. Moja misja to moja pasja!
Pewnego dnia znalazłam się w odpowiednim miejscu i odpowiednim czasie i napotkałam na swojej drodze cudownego człowieka, który pokazał mi jak żyć świadomie.
Dlatego też mam zaszczyt zaproponować Państwu wyjątkowe suplementy diety stworzone w całości przez polskiego wynalazcę Krzysztofa Wudarczyka.
Suplementy wyjątkowe jak ich Twórca. Rozwiązania i technologie zastosowane w naszych suplementach służą najwyższemu dobru jakim jest zdrowie. Dlatego w ich recepturze nie znajdziecie Państwo stearynianu magnezu oraz soli magnezowych, które przy dłuższym stosowaniu upośledzają pracę jelit.
Wszystkie składniki zastosowane w tych produktach są najwyższej jakości.
Serdecznie polecam Państwu produkty nowej generacji, z którymi utożsamiam się całym sercem.
Serdecznie zapraszamy do wspólnej podróży!