Dołącz do czytelników
Brak wyników

Polecamy

 

 

Pharma Nord jest jednym z czołowych europejskich producentów suplementów diety i medycyny naturalnej. Wszystkie produkty są opracowywane i wytwarzane w Danii pod kontrolą farmaceutyczną. Pharma Nord dla każdego ze swoich produktów posiada naukową dokumentację udowadniającą, że produkty są aktywne biologicznie nie tylko po spożyciu, ale przez cały okres ich przydatności.
Pharma Nord prowadzi także badania nad własnymi produktami oraz bierze udział w badaniach klinicznych z udziałem ludzi ponieważ jest to jedyny sposób, aby udowodnić, że dany produkt rzeczywiście działa. Dział badawczy Pharma Nord jest zawsze na bieżąco pod względem najnowszych odkryć nauki o żywności. Badania i artykuły naukowe są skrupulatnie rejestrowane i katalogowane w najpełniejszej bazie danych, zawierającej obecnie ponad 9 tys. odniesień naukowych włączając w to ogromną liczbę badań przeprowadzonych z wykorzystaniem preparatów Pharma Nord. Ta imponująca baza danych stała się kamieniem węgielnym całościowego rozwoju naszych preparatów.

Aby nas poznać i przekonać się, że jakość ma znaczenie zapraszamy do odwiedzenia nas na

PRZEJDŹ DO SKLEPU

 

Na zdrowy sen

Snoreeze to rodzina preparatów, które skutecznie likwidują chrapanie, zapewniając domownikom błogą ciszę w noc, a chrapiącemu – spokojny sen, w trakcie którego wreszcie porządnie wypocznie i obudzi się pełen energii. Listki doustne i łatwy w użyciu spray do gardła przeznaczone są dla osób chrapiących w pozycji na wznak. Nawilżają i usztywniają tkanki gardła umożliwiając bezproblemowe oddychanie przez całą noc. Z kolei osoby z „zatkanym” nosem, w przebiegu przeziębienia lub w wypadku alergii mogą sięgnąć po specjalne plastry lub spray, które udrażniają przewody nosowe.

Dzięki zastosowaniu preparatów z rodziny Snoreeze oddychamy podczas snu swobodnie, zapewniamy zwiększony dopływ tlenu do mózgu i serca, co wpływa zbawiennie na jakość snu. Preparaty dostępne w aptece.

PRZEJDŹ DO SKLEPU