Dołącz do czytelników
Brak wyników

Polecamy

 
 

Centrum Naturalnego Odżywiania i Terapii Orkiszowe Pola to miejsce stworzone z pasji i pragnienia dzielenia się wiedzą o odzyskiwaniu i utrzymywaniu zdrowia! Nasze Centrum daje kompleksowe wsparcie osobom poszukującym wiedzy o nowoczesnym i zdrowym odżywianiu, o naturalnych terapiach pochodzących z medycyny wschodu i medycyny św. Hildegardy. Nasi terapeuci dają nadzieję na poprawę samopoczucia w różnych przewlekłych dolegliwościach. Nieustannie organizujemy wydarzenia edukacyjne, by przybliżać ludzi do świadomości swojego ciała i dawać radość z życia pełnego energii. Prowadzimy sklepy ze zdrową i specjalistyczną żywnością, w których każdy człowiek znajdzie poradę i wsparcie. Jesteśmy apteką żywności.
MOTYWUJEMY, WSPIERAMY I TOWARZYSZYMY W DRODZE DO ZDROWIA.

 

PRZEJDŹ DO SKLEPU

 

 

ZDROWIE - SIŁA - ODPORNOŚĆ

Firma ENSO ELECTRONICS jest polskim producentem urządzeń służących do testowania przyczyn dolegliwości oraz ich usuwania w sposób delikatny , naturalny, bezpieczny dla zdrowia. Organizujemy także szkolenia z Metod badań Elektropunturowych , prowadzą je  wykwalifikowani  specjaliści w tych metodach ,lekarze. Jednocześnie publikujemy pozycje książkowe w ramach profilaktyki i przywracania zdrowia naturalnymi metodami ,wspierając tym także przyszłych naturopatów. Urządzenie elektroniczne do elektropunktury (EAV) o nazwie AM Scan, przeznaczone jest do testowania metodą Volla i Vega-test. Znajduje ono przyczyny dolegliwości z  ponad 95% skutecznością. Natomiast aparaty do terapii tzw. generatory częstotliwości według wynalazków min. Huldy Clark, Raymonda Rife'a, Boba Becka, takie jak  min. :SWEEPER , BLASTER, PARTNER pomagają te dolegliwości usunąć  , wspierają  naturalnie terapię boreliozy, cukrzycy i wielu innych,

Naukowiec i biochemik Raymond Rife w wyniku swoich prac udowodnił, że każdy wirus, bakteria, pasożyt czy inny patogen posiadają swoją własną częstotliwość. Zauważył również, że można je zniszczyć za pomocą urządzenia do napromieniowywania ich ,wiązką elektromagnetyczną o tej samej częstotliwości.

Ta metoda to  zarówno terapia jak również możliwość pomiaru otaczających nas częstotliwości. Możemy za   jej pomocą  wykrywać wszelkie zaburzenia energetyczne w ciele oraz mierzyć stan narządów, co więcej wprowadzenie w odpowiednie drgania powoduje zniszczenie czynników chorobotwórczych. Częstotliwość przyrody ożywionej, nieożywionej czy też martwych obiektów można zmierzyć. Tak samo jak odbieramy fale radiowe, możemy odbierać fale czy wibracje emitowane przez patogeny, choroby i wszystko wokół nas. Służą do tego przyrządy pomiarowe zwane miernikami częstotliwości drgań elektromagnetycznych (biorezonansy). W wyniku dostrojenia częstotliwości urządzenia do częstotliwości mierzonego obiektu powstaje rezonans, mierzony w hercach. Wartości rezonansu wskazują na występujące w nas zaburzenia czy to o podłożu alergicznym, pasożytniczym, bakteryjnym i innym. 

 

PRZEJDŹ DO SKLEPU

 

 

WITAMINA D3 5000 IU SUPERIOR x 120 kapsułek

SUPLEMENT DIETY
Naturalna witamina D3 (cholekalcyferol)

WITAMINA D3 5000 IU SUPERIOR zawiera 125 µg naturalnej witaminy D w postaci cholekalcyferolu, zawieszonej w oleju z oliwek 100% extra virgin, nośniku gwarantującym najwyższą wchłanialność i skuteczność działania.

W szczególności dla osób:

  • dorosłych, które nie są w stanie zapewnić dostatecznej ekspozycji na światło słoneczne,
  • chcących utrzymać prawidłowe stężenie witaminy D3,
  • z nadwagą i otyłych w profilaktyce niedoborów związanych z obniżoną biodostępnością witaminy D3 zatrzymywanej w tkance tłuszczowej.

Oliwa extra virgin jest produktem najlepszej jakości - uzyskiwana z pierwszego tłoczenia na zimno, jest tłuszczem całkowicie naturalnym. Nie zawiera jakichkolwiek dodatków. Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe – kwas linolow (omega 6) i kwas linolenowy (omega 3).
Jest także doskonałym źródłem witamin i minerałów (witamina z grupy B, prowitaminy A, witaminy C a także potasu, magnezu czy fosforu).
Obniża poziom złego cholesterolu we krwi (LDL), jednocześnie zwiększając poziom dobrego cholesterolu HDL.

 

PRZEJDŹ DO SKLEPU