BEZPŁATNA LEKCJA

Refleksoterapia dłoni.

Poznaj teorię, praktykę i case study pacjenta z alergiami wziewnymi

wtorek, godz. 19.00

 
Wtorek,
godz. 19:00
Lekcja
online
Bezpłatny
udział

Zastanawiasz się kiedy wykorzystać refleksologię dłoni w Twojej praktyce? Chcesz poznać mapę refleksów i konkretne przypadki, w których refleksologia dłoni świetnie się sprawdza? Dobrze trafiłeś!

Serdecznie zapraszamy na bezpłatną transmisję lekcji z ekspertką, Joanną Brejecką-Pamungkas!

Lekcja zawiera część merytoryczną oraz praktyczną, ze szczególnym uwzględnieniem technik stosowanych w pracy z pacjentem z alergiami wziewnymi.

 

Podczas wykładu:

poznasz najbardziej skuteczne schematy przeprowadzania leczenia refleksologicznego z użyciem mapy punktów dłoni,

zapoznasz się z chwytami i technikami manualnymi, które są najczęściej stosowane w refleksoterapii dłoni,

otrzymasz gotowe wytyczne postępowania w zabiegu refleksoterapeutycznym u osoby dorosłej z dolegliwościami alergicznymi.

Refleksoterapia dłoni – techniki stosowane w pracy z pacjentem z alergiami wziewnymi to trzecia lekcja kursu Zastosowanie refleksoterapii w praktyce terapeutycznej, który powstał przy współpracy z Joanną Brejecką-Pamungkas.

Kim jest autorka?

Joanna Brejecka-Pamungkas

dyplomowana naturoterapeutka (doktorka naturopatii ze Stanów Zjednoczonych), dietetyczka holistyczna, terapeutka medycyny chińskiej, terapeutka Tuiny pediatrycznej

Od 2009 roku kompleksowo zajmuje się wsparciem zdrowia całych rodzin, dzieci i dorosłych. Na co dzień pracując w gabinecie w Warszawie oraz online. Pracując z pacjentami posługuje się naukowymi metodami z zakresu medycyny naturalnej, ziołolecznictwa oraz dietetyki wg medycyny chińskiej dochodząc do przyczyn ich pojawienia. Wykłada na warsztatach i szkoleniach z tematyką prozdrowotną oraz żywieniową, jak również na szkoleniach dla innych terapeutów jak Akademia Osteopatii. Ekspertka w TV oraz magazynach o zdrowiu, autorka książki „Naturalnie Zdrowe Dziecko”, szkoleniowiec.

Dla kogo jest to wydarzenie?

  • naturoterapeutów chcących w profesjonalny sposób wdrożyć zasady właściwego stosowania refleksoterapii w pracy z pacjentem,
  • osób dbających o bezpieczeństwo pacjentów poprzez zapobieganie działaniom niepożądanym podczas pracy manualnej,
  • specjalistów – fizjoterapeutów, masażystów - chcących poszerzyć swoją wiedzę o zestaw praktycznych wskazówek odpowiadających aktualnym potrzebom pacjentów zgłaszających się do ich gabinetów,
  • osób, które chcą w naturalny i świadomy sposób wspierać zdrowie swoje i swoich najbliższych stosując nieinwazyjnie metody refleksoterapeutyczne.

Lekcja pod patronatem magazynu Naturoterapia w praktyce

Transmisja lekcji Refleksoterapia dłoni – techniki stosowane w pracy z pacjentem z alergiami wziewnymi jest organizowana przez redakcję magazynu Naturoterapia w praktyce. To pierwsze czasopismo na polskim rynku wydawniczym, które jest dedykowane dla wszystkich osób, które zawodowo zajmują się naturalnymi metodami leczenia oraz dla tych, którzy chcą wspierać swoje zdrowie z pomocą natury. Każdy numer zawiera kluczowe tematy w dziedzinie fitoterapii, dietoterapii, naturalnych metod leczenia, medycyny Wschodu.

Ważne informacje
na temat wydarzenia:

  • Rejestracja na transmisję wykładu trwa do wtorku do godziny 9:00 i jest całkowicie bezpłatna.
  • W dniu wydarzenia wyślemy do Ciebie link do transmisji lekcji. Pamiętaj, aby sprawdzić także folder SPAM.
  • Jeśli chcesz dostać przypomnienie smsem – zostaw nam numer telefonu.
  • Transmisja potrwa ok. 45 minut i będzie w formie nagrania – wykładu Joanny Brejeckiej-Pamungkas oraz pokazu pracy na pacjentce.

Oglądaj we wtorek o godzinie 19:00!