Akademia Naturoterapii – zostań dyplomowanym naturoterapeutą

Otwarty dostęp

Pewnie nie raz zastanawiałeś się, czym tak naprawdę zajmuje się naturopatia. Ten modny ostatnimi czasy termin oznacza nic innego, jak wspomaganie naturalnymi środkami i technikami naturalnej właściwości zwalczania schorzeń, i zakłada, że nasz organizm posiada zdolności do samouzdrawiania. Dla niektórych brzmi to pewnie nieco „egzotycznie”, inni stwierdzą, że to bzdury wyssane z palca, jednak naturoterapia opiera się na dobrze znanych i ugruntowanych przez wieki gałęziach medycyny ludowej (europejska, północnoamerykańska), chińskiej, ale także czerpie z osiągnieć medycyny akademickiej, manualnej oraz psychoanalizy.

W Polsce zainteresowanie tą dziedziną z roku na rok jest coraz większe, próżno jednak szukać u nas ośrodków na poziomie tych z USA czy Kanady, które byłyby w stanie zapewnić właściwy poziom wiedzy i dostęp do praktyki umożliwiający opanowanie tych umiejętności. Widząc taką potrzebę i dysponując odpowiednią wiedzą, kwalifikacjami i doświadczeniem, stworzyliśmy Akademię Naturoterapii. Kształcimy zgodnie z logiką przyczynowo-skutkową stworzoną przez wykładowcę i założyciela Fundacji Academy of Natural Health. Jeśli zdecydujesz się na naukę w naszej placówce, uzyskasz konkretną, skuteczną i logiczną wiedzę, którą będziesz stosował w codziennej praktyce naturopaty.

R e k l a m a

Nie czekając na zmiany prawne, które będą obligować do co najmniej 2-letniego cyklu szkolenia na naturopatę, my już od 2 lat szkolimy według 2-letniego intensywnego programu!

Dlatego, że nie sposób wyszkolić dobrej klasy terapeutę w krótszym czasie…
Programowo i merytorycznie jesteśmy daleko przed innymi szkołami!
Doświadczenie i umiejętności owocują!

Co zatem proponujemy?

Nasz kurs podzielony jest na trzy etapy: podstawowy, średnio zaawansowany i zaawansowany – o nich więcej na https://akademianaturopatii.pl/ zakładka Program i Warunki i ceny.  

Pierwszy z nich – poziom podstawowy (24 zjazdy) – intensywny 2-letni cykl lub dla osób bardziej zajętych normalny 3-letni, daje mocną merytoryczną wiedzę do pracy z pacjentem i pozwala na uzyskanie dyplomu naturopaty. Dzięki niemu nauczysz się stawiania diagnozy (z twarzy, języka, badań oraz na podstawie ogólnych objawów) oraz doboru odpowiedniej metody leczenia według zasad medycyny naturalnej. Zdobędziesz szeroką wiedzę o środkach leczniczych i ich zastosowaniu.
Zaczynamy od października!

Zawsze sprawdzaj oferty innych i porównaj:

  • kwalifikacje osób prowadzących, czyli ich wykształcenie w tym kierunku i doświadczenie (zastanów się, skąd lekarz, który nigdy nie skończył żadnej sensownej szkoły z medycyny naturalnej, wykłada w jakiejś szkole medycynę naturalną, skąd ją zna i kto mu dał takie uprawnienia…, a radiesteta uczy medycyny chińskiej, gdy sam nigdy takiej szkoły nie ukończył… itp.),
  • ilość i jakość nauczanego materiału PRAKTYCZNEGO, a nie tylko teoretycznego,
  • poziom uzyskania praktycznej wiedzy i umiejętności oraz kompetencji po danej szkole,
  • czas trwania nauki do powyższych i ceny.

Gwarantujemy Ci , Że biorąc powyższe pod uwagę, nasza oferta jest najkorzystniejsza !
Wiemy to, gdyż znamy programy i studentów po największych szkołach w Polsce i Europie

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI