Dołącz do czytelników
Brak wyników

Otwarty dostęp

22 sierpnia 2019

Królewski Sekret ZDROWIA

0 809

Działanie MUMIO znane jest od prawie 3 tys. lat. W starożytności mumio było uważane za tajemną substancję, po którą sięgali jedynie najpotężniejsi władcy, którzy nazywali ją ELIKSIREM ŻYCIA KRÓLÓW. Mumio jest doskonałą substancją wpływającą na regenerację komórek organizmu potrafiącą zwalczyć wiele uważanych za choroby cywilizacyjne dolegliwości. Najnowsze badania potwierdzają, iż MUMIO jest bardzo złożoną substancją mineralną i zawiera blisko 38 pierwiastków chemicznych, makro- i mikroelementów (glin, krzem, sód, żelazo, magnez, fosfor, bar, siarkę, beryl, mangan, wanad, tytan, srebro, miedź, cynk, bizmut, nikiel, stront, chrom, gal, molibden, wapń, potas, fluor, jod, selen, kobalt), 10 różnych tlenków metali i 16 aminokwasów (glutamina, glicyna, fenyloalanina, lizyna, seryna, tyramina, walina, tyrozyna, kwas asparaginowy, histydyna, prolina, metionina), witaminy z grupy B (B1, B6, B12), C, K, P, dodatki organiczne: olejki eteryczne, jad pszczeli, sterydy naturalne, kwas benzoesowy, kwas hipurowy, krzemiany, fosfolipidy, terpeny, alkaloidy, substancje balsamiczne, smołopodobne węglowodory, auksyny, inhibitory, glikozydy i chlorofile.
 


Sekret Mumio pomaga utrzymać prawidłowy poziom ferrytyny, która jest białkiem pełniącym funkcję magazynu żelaza. Niedobór ferrytyny objawia się m.in. stałym zmęczeniem, sennością, osłabieniem, zawrotami głowy, zaburzeniami rytmu serca, apatią, bólami głowy, suchością skóry, łamliwością paznokci i włosów, czy częstymi infekcjami. Zwłaszcza w okresie jesiennym objawy te częściej występują wraz z problemami wynikającymi z depresji.

Sekret Mumio ma bardzo szerokie działanie. Dzięki swojej złożonej strukturze pobudza system immunologiczny do samoobrony przed szkodliwymi czynnikami, na które jesteśmy codziennie narażeni tj. poprzez zanieczyszczenia powietrza, wody i ubogo składnikową dietę. Osoby, które po raz pierwszy sięgają po Sekret Mumio są zaskoczone szybkim wzrostem energii po jego zastosowaniu.

Sekret Mumio poleca swoim pacjentom Agata Waszak, która jest znaną specjalistką naturoterapii, ratownikiem medycznym, homeopatką klasyczną i po wnikliwych studiach medycyny naturalnej pomaga i naprowadza swoich pacjentów na ścieżkę zdrowia rozpoznając genezę choroby.
„Mumio to regeneracja przez wielkie „R”! Dlatego polecam preparat wszystkim osobom w okresie rekonwalescencji, np. po złamaniach, po przedłużających się infekcjach, po wyczerpujących rzutach chorób przewlekłych. Nie możemy również pominąć, że życie w przewlekłym stresie zarówno mentalnym jak i emocjonalnym osłabia organizm i jest stanem, po którym ciało będzie potrzebować wzmocnienia. Każdy z nas na różnych etapach życia potrzebował i potrzebuje regeneracji.
Mój nauczyciel powtarza: „Rewitalizacja to koło, które musi się sprawnie toczyć. Nawracające choroby czy problemy skóry wynikają z jego zatrzymania”.
W swojej praktyce posługuję się Skaningową Diagnostyką Termoregulacyjną (STRD), wykonując badanie widzę, czego w tej chwili potrzebuje organizm. Kiedy wynik wskazuje na osłabieni lub wyczerpanie często zalecam Sekret Mumio. Ponieważ wiem, jak ważnym elementem uruchomienia procesów samonaprawczych w ciele jest dostarczenie niezbędnych składników, dzięki którym rozpocznie się cykl regeneracyjny”.

W swoim gabinecie Sekret Mumio poleca również mgr inż. Maria Skoczek specjalistka zdrowia publicznego oraz zdrowia i środowiska, specjalistka medycyny holistycznej, właścicielka gabinetu Świ...

Artykuł jest dostępny w całości tylko dla zalogowanych użytkowników.

Jak uzyskać dostęp? Wystarczy, że założysz bezpłatne konto lub zalogujesz się.
Czeka na Ciebie pakiet inspirujących materiałow pokazowych.
Załóż bezpłatne konto Zaloguj się

Przypisy