Dołącz do czytelników
Brak wyników

Otwarty dostęp

22 sierpnia 2019

Królewski Sekret ZDROWIA

252

Działanie MUMIO znane jest od prawie 3 tys. lat. W starożytności mumio było uważane za tajemną substancję, po którą sięgali jedynie najpotężniejsi władcy, którzy nazywali ją ELIKSIREM ŻYCIA KRÓLÓW. Mumio jest doskonałą substancją wpływającą na regenerację komórek organizmu potrafiącą zwalczyć wiele uważanych za choroby cywilizacyjne dolegliwości. Najnowsze badania potwierdzają, iż MUMIO jest bardzo złożoną substancją mineralną i zawiera blisko 38 pierwiastków chemicznych, makro- i mikroelementów (glin, krzem, sód, żelazo, magnez, fosfor, bar, siarkę, beryl, mangan, wanad, tytan, srebro, miedź, cynk, bizmut, nikiel, stront, chrom, gal, molibden, wapń, potas, fluor, jod, selen, kobalt), 10 różnych tlenków metali i 16 aminokwasów (glutamina, glicyna, fenyloalanina, lizyna, seryna, tyramina, walina, tyrozyna, kwas asparaginowy, histydyna, prolina, metionina), witaminy z grupy B (B1, B6, B12), C, K, P, dodatki organiczne: olejki eteryczne, jad pszczeli, sterydy naturalne, kwas benzoesowy, kwas hipurowy, krzemiany, fosfolipidy, terpeny, alkaloidy, substancje balsamiczne, smołopodobne węglowodory, auksyny, inhibitory, glikozydy i chlorofile.
 


Sekret Mumio pomaga utrzymać prawidłowy poziom ferrytyny, która jest białkiem pełniącym funkcję magazynu żelaza. Niedobór ferrytyny objawia się m.in. stałym zmęczeniem, sennością, osłabieniem, zawrotami głowy, zaburzeniami rytmu serca, apatią, bólami głowy, suchością skóry, łamliwością paznokci i włosów, czy częstymi infekcjami. Zwłaszcza w okresie jesiennym objawy te częściej występują wraz z problemami wynikającymi z depresji.

Sekret Mumio ma bardzo szerokie działanie. Dzięki swojej złożonej strukturze pobudza system immunologiczny do samoobrony przed szkodliwymi czynnikami, na które jesteśmy codziennie narażeni tj. poprzez zanieczyszczenia powietrza, wody i ubogo składnikową dietę. Osoby, które po raz pierwszy sięgają po Sekret Mumio są zaskoczone szybkim wzrostem energii po jego zastosowaniu.

Sekret Mumio poleca swoim pacjentom Agata Waszak, która jest znaną specjalistką naturoterapii, ratownikiem medycznym, homeopatką klasyczną i po wnikliwych studiach medycyny naturalnej pomaga i naprowadza swoich pacjentów na ścieżkę zdrowia rozpoznając genezę choroby.
„Mumio to regeneracja przez wielkie „R”! Dlatego polecam preparat wszystkim osobom w okresie rekonwalescencji, np. po złamaniach, po przedłużających się infekcjach, po wyczerpujących rzutach chorób przewlekłych. Nie możemy również pominąć, że życie w przewlekłym stresie zarówno mentalnym jak i emocjonalnym osłabia organizm i jest stanem, po którym ciało będzie potrzebować wzmocnienia. Każdy z nas na różnych etapach życia potrzebował i potrzebuje regeneracji.
Mój nauczyciel powtarza: „Rewitalizacja to koło, które musi się sprawnie toczyć. Nawracające choroby czy problemy skóry wynikają z jego zatrzymania”.
W swojej praktyce posługuję się Skaningową Diagnostyką Termoregulacyjną (STRD), wykonując badanie widzę, czego w tej chwili potrzebuje organizm. Kiedy wynik wskazuje na osłabieni lub wyczerpanie często zalecam Sekret Mumio. Ponieważ wiem, jak ważnym elementem uruchomienia procesów samonaprawczych w ciele jest dostarczenie niezbędnych składników, dzięki którym rozpocznie się cykl regeneracyjny”.

W swoim gabinecie Sekret Mumio poleca również mgr inż. Maria Skoczek specjalistka zdrowia publicznego oraz zdrowia i środowiska, specjalistka medycyny holistycznej, właścicielka gabinetu Świat Zdrowia.

„W moim gabinecie łączę dwie siostry medycyny: akademicką i naturalną, których ojcem jest zdrowie. Posiłkując się metodą STRD rozpoznaje i weryfikuje problemy zdrowotne osób, które
z nimi się borykają. Często spotykam się w swojej pracy z osobami cierpiącymi na konsekwencje stresu w szerokim tego słowa znaczeniu. A także brak energii, notoryczne zmęczenie, apatia wynikające ze złego przyswajania. Ferrytyna jest głównym białkiem magazynującym żelazo i jej stężenie jest dobrym miernikiem zapasów żelaza. Brak jej może być wynikiem przewlekłych krwawień ale też źle skomponowanej diety. W każdym przypadku suplementacja mumio jest bardzo skuteczna wiem to z praktyki. (...)”

Sprawdź, co może zdziałać Sekret Mumio w Twoim organizmie!
Oferta skierowana jest do osób w wieku od 21 lat do 65 lat mających objawy charakterystyczne dla niskiego poziomu ferrytyny oraz spadek energii. Osoby zainteresowane działaniem mumio otrzymają 50% rabatu na Sekret Mumio w płynie oraz zniżkę na diagnostykę laboratoryjną oraz STRD. Dodatkowo zostaną poddani Skaningowej Diagnostyce Termoregulacyjnej (STRD), która jest metodą umożliwiającą analizę stanu psychoemocjonalnego człowieka, czyli poziomu stresu, który ma destrukcyjny wpływ na zdrowie. Diagnostyka STRD umożliwia obserwację blokad energetycznych oraz prowadzenie skutecznej profilaktyki zdrowia poprzez indywidualnie opracowany program żywieniowy, suplementacyjny oraz relaksacyjny. Badanie zostanie wykonane tuż przed przyjmowaniem Sekretu Mumio i następnie po 30 dniach suplementacji, w celu porównania wyników. Promocja trwa od 1 września 2019 r. do 28 lutego 2020 r. O możliwości skorzystania z oferty decyduje kolejność zgłoszeń.

Wszystkie niezbędne informacje o cenie badań dostępne są na stronie www.sekretmumio.pl/program-zdrowia/ oraz pod numerem telefonu 601 345 150

Badania będą odbywały się w renomowanych ośrodkach w:

 • Warszawie – Świat Zdrowia, Maria Skoczek, ul. Związku Walki Młodych 12,
  tel. 506 132 022,  e-mail: biuro@swiatzdrowia.com
 • Poznaniu – Centrum Żywienia Waszak, Agata Waszak, ul. Arystofanesa 14,
  tel. 790 412 043, e-mail: biuro@centrumwaszak.pl
 • Wrocławiu – AFK Centrum Obsługi Biznesu, Beata Fecica, ul. Świeradowska 51/57,
  tel. 502 460 331
 • Rzeszowie – Zdrowy Gabinet, Mariola Celińska-Ryniewicz, ul. Piłsudskiego 11, Kolbuszowa, tel. 608 447 581, e-mail: mariolaryniewicz1@gmail.com
 • Lublinie – Jacek Wilczyński, tel. 509 946 140, e-mail: jacekwilczynski@energomedica.pl
 • Czechowicach-Dziedzicach – Holistic Terapie Naturalne, Kamilla Nowicka-Olma, Asnyka 28, tel. 606 643 189, e-mail: kamilla@holistyczneterapie.pl
 • Dortmund, Niemcy – Krystyna Wojciechowska, tel. +49 17634167480, e-mail: wojciechowska@gmx.de
 • Anglia – Herba Kings Natural Medicine, Anna Bisaggio, 548 Manchester Road,
  Bradford BD5 7LR West Yorkshire, tel: +44 7761444576, e-mail: ann@herbakings.co.uk

www.sekretmumio.pl

Przypisy