Dołącz do czytelników
Brak wyników

Otwarty dostęp

9 grudnia 2019

Sekret Mumio

JUŻ od wielu lat Sekret MUMIO jest suplementem, po który sięgają Polacy dbający o zdrowie i mający świadomość tego, że to co najlepsze pochodzi z natury! Zarówno 3000 lat temu, jak i dziś ta cudowna substancja naturalnie powstaje w ten sam sposób. MUMIO to minerał powstający w niektórych masywach górskich. Nasz surowiec sprowadzany jest bezpośrednio z Kirgistanu, co zapewnia jego najlepszą jakość.

Dlaczego warto poznać MOC Sekretu Mumio?

Ponieważ to prawdziwy eliksir naszych czasów!

Sekret MUMIO oczyszczany jest w temperaturze do 42°C, co sprawia, że zachowuje wszystkie swoje właściwości. Jest bogatym źródłem JODU i SELENU, a w jednej dawce preparatu Sekret MUMIO znajduje się aż 60μg jodu, co stanowi 40% dziennego zapotrzebowania oraz 25μg selenu, który pokrywa aż 45,5% dziennego zapotrzebowania.

Płyn Sekret MUMIO to wygodny, gotowy do spożycia i przebadany produkt, który intensywnie działa. Widocznie poprawia kondycję i odporność w sezonie zimowym.

 


Z okazji Świąt Bożego Narodzenia mamy dla Państwa OFERTĘ SPECJALNĄ!

Dwa opakowania Sekretu Mumio i krem Piorun 10ml w cenie 520 zł

Estetyczne opakowania zestawu świątecznego sprawiają, że jest to wartościowy i elegancki prezent dla każdego członka rodziny.

Podaruj upominek pełen zdrowia!

ZESTAW świąteczny dostępny jest pod adresem https://sekretmumio.pl/shop/
 

Uwaga! Ilość zestawów objętych promocją jest ograniczona. Przy wpłatach na konto przesyłka jest całkowicie bezpłatna, a w opcji „za pobraniem” kosztuje 20 zł.

Przypisy