Dołącz do czytelników
Brak wyników

Otwarty dostęp

18 lutego 2020

Siła energetycznych terapii

0 748

„Wszystko jest energią. Wszystko. Dostrój się do częstotliwości tego, czego pragniesz, a w nieunikniony sposób stanie się to twoją rzeczywistością. Nie może być inaczej. To nie filozofia, to fizyka.” - Albert Einstein

Energia jest we wszystkich stworzeniach i roślinach, jest w materii, wodzie i każdym działaniu. Słowa, myśli i emocje również są energią. Zdrowy organizm charakteryzuje stan równowagi energetycznej, zaś choroba - jak uważa dr Keshe - jest zakłóceniem na poziomie energii i pól magnetyczno-grawitacyjnych człowieka. Mogą ją wywoływać m.in.: zgubne uczucia, negatywne emocje, długotrwały stres, lęki, a nawet nieprawidłowe żywienie.
 

R e k l a m aSpecjalne terapie w Gabinetach Bioodnowy Manor House SPA, który od lat otrzymuje tytuł Najlepszego holistycznego hotelu SPA w Polsce, pomagają osiągnąć energetyczną równowagę, poprawić funkcjonowanie organizmu, zdrowie i samopoczucie:

  • System Zdrowia Keshego służy do harmonijnego balansowania pól energetycznych człowieka, porządkuje je i wspomaga odzyskanie wewnętrznej równowagi. Inicjuje też procesy samoleczenia organizmu, poprawia zdrowie i ogólny stan organizmu. Technologię dr Keshego można połączyć z analizą kwantową, która umożliwia szybką i bezpieczną diagnostykę organizmu. Ta bezinwazyjna metoda, oparta o przepływ energii, pozwala na uzyskanie ponad 250 bioinformacji dotyczących stanu zdrowia i kondycji organizmu.
     
  • Za pomocą platformy wibracyjnej i częstotliwości rezonansowych Schumanna, można dostroić się do wysokich wibracji Ziemi, które pozytywnie wpływają na żywe organizmy regulując ich rytm życia, harmonizują ciało i uspokajają umysł. Terapia przywraca prawidłowy rytm organizmu, zmniejsza poziom stresu, rozluźnia napięte mięśnie, niweluje przewlekłe zmęczenie wynikające z przepracowania, stresu lub niedoboru snu. Stymuluje pracę układu limfatycznego, pobudza krążenie, wzmacnia układ odpornościowy i aktywność pracy jelit, poprawia koncentrację, zmysł równowagi i...

Artykuł jest dostępny w całości tylko dla zalogowanych użytkowników.

Jak uzyskać dostęp? Wystarczy, że założysz bezpłatne konto lub zalogujesz się.
Czeka na Ciebie pakiet inspirujących materiałow pokazowych.
Załóż bezpłatne konto Zaloguj się

Przypisy