Dołącz do czytelników
Brak wyników

Otwarty dostęp

21 sierpnia 2019

Tajemnica skuteczności laurowo-kurkumowej kuracji na stawy
INNOWACYJNA FORMUŁA MOŻE POMÓC CI NA STAWY. SETKI POLAKÓW ZAUFAŁO KURACJI ZNANEJ JUŻ OD 2 TYS. LAT!

216

Powiedz mi jak się leczysz, a powiem ci jakim jesteś człowiekiem. Stwierdzenie to zawiera w sobie wiele ponadczasowej mądrości. Przede wszystkim chodzi tu o decyzję o leczeniu się w zgodzie z Naturą, włączając w to głębokie energetyczne podejście do przyczyn naszych chorób. „Nikt nie lubi zmieniać swoich zwyczajów lecz gdy już tego dokona – nowy sposób działania szybko staje się czymś naturalnym. Świadomy wybór odpowiednich nawyków polepsza jakość życia” – dr Hulda Clark, Kuracja Życia

Według wielu badań naukowych wskutek niewłaściwej, wieloletniej diety dochodzi w organizmie do nagromadzenia kwasu szczawiowego, który niejako “cementuje” stawy. Tracą one swoją naturalną elastyczność, zaczynamy w nich oraz kręgosłupie odczuwać dyskomfort. Dzięki oczyszczającym właściwościom świeżych liści laurowych i ekstrahowanego z nich olejku laurowego oraz wspomagającemu oczyszczanie stawów olejkowi kurkumowemu, można przeprowadzić dłuższą kurację, biorąc zalecaną na opakowaniu dawkę. W miarę gdy złogi są wydalane, mocz może zmieniać barwę od zielonego do jasnoczerwonego. To prawidłowa reakcja, oznacza bowiem, że organizm oczyszcza się a stawy wkrótce będą działały lepiej. I w tym wypadku warto również zastosować połączenie olejku laurowego i kurkumowego, które razem działają cuda. Olejek kurkumowy zawiera esencję wartościowych składników kurkumy, która jest obecnie uznawana za jedno z najważniejszych lekarstw naturalnych. Badania dr Binu Chandrana opublikowane w prestiżowym czasopiśmie farmakologicznym “Phytotherapy Research” wykazały skuteczność leczenia przez kurkumę Choroby Zwyrodnieniowej Stawów w tym zwalczanie stanu zapalnego, redukcja bólu i utleniania.
 


Dodatkową korzyścią jest bardzo pozytywny wpływ olejku laurowego i olejku kurkumowego na ogólny dobrostan naszego organizmu taki jak działanie przeciwnowotworowe, antymiażdżycowe, wspomagające na układ krążenia, krwionośny i serce oraz działanie antydepresyjne, poprawiające samoocenę i wzmacniające przy spadkach energii. Dodatkowe działanie wzmacniające i antydepresyjne pomaga w tak trudnym przy zmianach stawowych dobrym nastawieniu do procesu zdrowienia co ma nieocenione znaczenie.

Połączona formuła olejków laurowego i kurkumowego do użytku wewnętrznego oparta na wielowiekowej tradycji i najnowszych badaniach naukowych daje osobom cierpiącym na zapalenia stawowe nową nadzieję na polepszenie ich zdrowia.

Izabela Dobrońska - Fizjoterapeutka, Uniwersytet Jagielloński w KrakowieMyślałam, że mam to już na zawsze...

Dowiedziałam się o olejku laurowo-kurkumowym z gazety jednak dopiero gdy mój mąż po wizycie u swojego fizjoterapeuty powiedział, że poleca on kurację tym olejkiem na stawy postanowiłam ją zastosować. Kupiłam pierwszą buteleczkę 100 ml tego olejku. Od lat mam problemy ze stawami, dlatego nie zakładałam, że coś pomoże. Próbowałam już prawie wszystkiego. Jakaż więc była moja radość gdy ta kuracja poprawiła moją sprawność, korzystnie wpływając na moje stawy i układ chrzęstno-kostny na nowo oczyszczając go i odżywiając. Zużyłam już 3 opakowania piłam 2– 3 razy dziennie po 6 kropli. Zastanawia mnie, że ta w sumie mało jeszcze znana i niepozorna kuracja przynosi mi tak wymierne efekty, że znowu wróciła mi nadzieja i chęć do życia. Polecam!

Helena T.  z Krakowa

 

 

Przypisy