Dołącz do czytelników
Brak wyników

Otwarty dostęp

21 sierpnia 2019

Tajemnica skuteczności laurowo-kurkumowej kuracji na stawy
INNOWACYJNA FORMUŁA MOŻE POMÓC CI NA STAWY. SETKI POLAKÓW ZAUFAŁO KURACJI ZNANEJ JUŻ OD 2 TYS. LAT!

653

Powiedz mi jak się leczysz, a powiem ci jakim jesteś człowiekiem. Stwierdzenie to zawiera w sobie wiele ponadczasowej mądrości. Przede wszystkim chodzi tu o decyzję o leczeniu się w zgodzie z Naturą, włączając w to głębokie energetyczne podejście do przyczyn naszych chorób. „Nikt nie lubi zmieniać swoich zwyczajów lecz gdy już tego dokona – nowy sposób działania szybko staje się czymś naturalnym. Świadomy wybór odpowiednich nawyków polepsza jakość życia” – dr Hulda Clark, Kuracja Życia

Według wielu badań naukowych wskutek niewłaściwej, wieloletniej diety dochodzi w organizmie do nagromadzenia kwasu szczawiowego, który niejako “cementuje” stawy. Tracą one swoją naturalną elastyczność, zaczynamy w nich oraz kręgosłupie odczuwać dyskomfort. Dzięki oczyszczającym właściwościom świeżych liści laurowych i ekstrahowanego z nich olejku laurowego oraz wspomagającemu oczyszczanie stawów olejkowi kurkumowemu, można przeprowadzić dłuższą kurację, biorąc zalecaną na opakowaniu dawkę. W miarę gdy złogi są wydalane, mocz może zmieniać barwę od zielonego do jasnoczerwonego. To prawidłowa reakcja, oznacza bowiem, że organizm oczyszcza się a stawy wkrótce będą działały lepiej. I w tym wypadku warto również zastosować połączenie olejku laurowego i kurkumowego, które razem działają cuda. Olejek kurkumowy zawiera esencję wartościowych składników kurkumy, która jest obecnie uznawana za jedno z najważniejszych lekarstw naturalnych. Badania dr Binu Chandrana opublikowane w prestiżowym czasopiśmie farmakologicznym “Phytotherapy Research” wykazały skuteczność leczenia przez kurkumę Choroby Zwyrodnieniowej Stawów w tym zwalczanie stanu zapalnego, redukcja bólu i utleniania.
 

POLECAMY


Dodatkową korzyścią jest bardzo pozytywny wpływ olejku laurowego i olejku kurkumowego na ogólny dobrostan naszego organizmu taki jak działanie przeciwnowotworowe, antymiażdżycowe, wspomagające na układ krążenia, krwionośny i serce oraz działanie antydepresyjne, poprawiające samoocenę i wzmacniające przy spadkach energii. Dodatkowe działanie wzmacniające i antydepresyjne pomaga w tak trudnym przy zmianach stawowych dobrym nastawieniu do procesu zdrowienia co ma nieocenione znaczenie.

Połączona formuła olejków laurowego i kurkumowego do użytku wewnętrznego oparta na wielowiekowej tradycji...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 wydań czasopisma "Naturoterapia w praktyce" w roku + wydania specjalne
  • Nielimitowany dostęp do całego archiwum czasopisma
  • Dodatkowe artykuły i filmy
  • ...i wiele więcej!
Sprawdź

Przypisy