Dołącz do czytelników
Brak wyników

Otwarty dostęp

18 czerwca 2019

Wypróbuj Sekret Mumio w płynie

207
  • Najbardziej aktywny ze znanych przyrodniczych biostymulatorów
  • Przyspiesza regenerację komórek organizmu
  • Nie ma szkodliwego działania ubocznego

Mumio to inaczej "zachowujący ciało " juz sama nazwa mówi o tym ze jest to coś co dobrze  śluzy naszemu ciału. Jeżeli do tego dodamy 3000 lat doświadczeń w stosowaniu Mumio , to powstaje prawie idealne panaceum dla zachowania zdrowia i urody. Mumio pochodzi z wnętrza Ziemi , a nasze ciała tez są zbudowane z elementów pochodzących z Ziemi. Matka Ziemia stworzyła idealne połączenie elementów organicznych, roślin , zwierząt oraz "tchnęła " weń swoją moc i tak powstało Mumio. Ten opis może niemedyczny ale dokładnie  w/g mnie oddaje czym jest Mumio. Stosuje mumio w swojej praktyce od 25 lat i ciągle mnie zadziwia swoją skutecznością. Trudno jest powiedzieć, że mumio jest na wszystko, ale wszystkie procesy chorobowe wymagają regeneracji . A proces regeneracji jest stworzony dla Mumio. Pytanie pojawia się tylko takie, kiedy i jak długo stosować Mumio, ale na to pytanie można odpowiedzieć po właściwej diagnozie. Prawie każdy może potrzebować Mumio, szczególnie wtedy, kiedy się starzeje, kiedy jest słaby, brakuje mu energii i kiedy  potrzebna jest regeneracja po chorobie, ale też po nadmiernym wysiłku fizycznym, emocjonalnym i mentalnym .

R e k l a m a


Dlatego proponuję stosujcie Mumio jeżeli zależy wam na dobrym zdrowiu i samopoczuciu.

Dr n.med. Krzysztof Krupka  www.drkrupka.pl

REGENERACJA TO PODSTAWA

Działanie MUMIO znane jest od prawie 3000 lat. Współczesne badania naukowe prowadzone w czołowych instytutach naukowych Świata potwierdzają, że mumio jest doskonałą substancją regenerującą i wspaniałym środkiem na wiele chorób i dolegliwości.

W starożytności mumio było uważane za tajemną substancję, po którą sięgali jedynie najpotężniejsi władcy oraz nieliczni wybrańcy nadając jej nazwę ELIKSIR ŻYCIA KRÓLÓW.

Najnowsze badania potwierdzają, iż MUMIO jest bardzo złożoną substancją mineralną i zawiera ok. 38 pierwiastków chemicznych, ok 40 makro, micro elementów (glin, krzem, sód, żelazo, magnez, fosfor, bar, siarkę, beryl, mangan, wanad, tytan, srebro, miedź, cynk, bizmut, nikiel, stront, chrom, gal, molibden, wapń, potas, fluor, jod, selen, kobalt). 10 różnych tlenków metali i 16 aminokwasów (glutamina, glicyna, fenyloalanina, lizyna, seryna, tyramina, walina, tyrozyna, kwas asparaginowy, histydyna, prolina, metionina), witaminy grupy B (B1, B6, B12), C, P, K, dodatki organiczne: olejki eteryczne, jad pszczeli, sterydy naturalne, kwas benzoesowy, kwas hipurowy, krzemiany, fosfolipidy, terpeny, alkoloidy, substancje balsamiczne, smołopodobne węglowodory, auksyny, inhibitory, glikozydy i chlorofile.

Każda z powyższych substancji może dodatkowo wpłynąć na procesy życiowe człowieka, potęgując procesy regeneracyjne w różnych tkankach, działać przeciwzapalnie i ogólnie wzmacniająco, a także przywracać upośledzone funkcje peryferyjnych pni nerwowych i analitycznych centrów w mózgu.


Produkt można zamówić na: www.sekretmumio.pl  tel: 601345345
 

 

Przypisy