Autor: Jana Nowakowska

Doktor nauk humanistycznych w zakresie literaturoznawstwa rosyjskiego. Pasjonuje ją temat łączenia dwóch dróg poznawania świata - naukowego oraz duchowego. W trakcie pisania doktoratu zgłębiła wiedzę o religiach, szczególnie wierzeń kultur wschodnich oraz Rosji. Wykorzystując wiedzę o religii, antropologii, nauk duchowych i psychologii, a także dzieląc się własnym doświadczeniem życiowym pokazuje jak można radzić sobie w życiu z problemami psychicznymi i chorobami.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Moc obrazów

W dzisiejszych czasach jesteśmy w ciągłym poszukiwaniu coraz lepszych i bardziej słusznych dróg, prowadzących do zdrowia, a przede wszystkim szczęścia. Pomimo innowacji medycznych w zakresie farmakologii czy technologii dążymy do bycia fit – uprawiamy sport, łykamy witaminy, rezygnujemy z używek, odżywiamy się zdrowo, nie jemy glutenu, pszenicy czy mięsa. To jednak nie wszystko…

Czytaj więcej

Stan emocjonalny rodzica a zdrowie dziecka

Jedną z chorób cywilizacyjnych jest bezpłodność. Szacuje się, że dotyka ona nawet co piątą lub szóstą parę osób starających się o dziecko. Jeśli zaś już uda się zajść w ciążę, szanse,  że maluch urodzi się w pełni zdrowy, są niewielkie. Czy na ten stan rzeczy mogą mieć wpływ kwestie karmy, reinkarnacji i relacji międzyludzkich?

Czytaj więcej