Dołącz do czytelników
Brak wyników

Materiały do pobrania

Kompendium wiedzy o medycznej marihuanie

Wydanie

Formaty

PDF

Ten materiał jest dostępny dla zalogowanych użytkowników.

Jak uzyskać dostęp? Wystarczy, że założysz bezpłatne konto lub zalogujesz się.
Czeka na Ciebie pakiet inspirujących materiałow pokazowych.
Załóż bezpłatne konto Zaloguj się

Komentarze ()

Brak komentarzy

Napisz własny komentarz

Agnieszka Klimowicz

lek. med.; lekarz, specjalista neurologii dorosłych, autorka bloga Dr Agnieszka

Barbara Janota

Dietetyk kliniczny, naturoterapeuta, absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Autorka literatury naukowej, praktyk edukacji żywieniowej. Uczestniczka licznych szkoleń i konferencji. Sukces w pracy osiąga dzięki połączeniu dietoterapii z suplementacją, a także edukacją. Każdorazowo kieruje się indywidualnym i holistycznym podejściem do pacjenta.

Małgorzata Ostrowska

Absolwentka studiów magisterskich kierunku dietetyka na Wydziale Nauk o Zdrowiu Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. W Mauricz Training Center kieruje Poradnią Dietetyczną. Uczestniczy w wielu konferencjach, szkoleniach i warsztatach Jest również autorką tekstów dla czasopisma Body Challenge. Każdy pacjent jest dla niej nowym wyzwaniem i czystą kartą. Unika kierowania się jednym wytyczonym szlakiem, bo schematy niepotrzebnie ograniczają. W pracy przede wszystkim stawia na partnerstwo i prostotę. Przy wspólnym zaangażowaniu efekty są tylko kwestią czasu.

Małgorzata Pokrywka

dr n. biol.; Od 2015 roku pracuje na Wydziale Biochemii Klinicznej Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. 
Jest absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego, gdzie w 2013 r. uzyskała stopień doktora nauk biologicznych. 
W 2018 r. na tej samej uczelni ukończyła studia zawodowe z zakresu Analityki Medycznej. W latach 2013-2014 pracowała w Małopolskim Centrum Biotechnologii jako ekspert do spraw transferu technologii oraz w Państwowej Wyższej Szkole Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu, jako wykładowca. Obecnie prowadzi działalność naukową i dydaktyczną.

Weronika Ganclerz

Absolwentka dietetyki na Uniwersytecie Medycznym im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. Specjalizuje się w dietach roślinnych, pogłębia wiedzę z zakresu ziołolecznictwa i psychodietetyki. Pasjonatka natury i instruktorka jogi.