Autor: Joanna Popiół

Kosmetolog, masażystka orientalna i ajurwedyjska. Od prawie 20 lat prowadzi Holistyczną Pracownię Urody na poznańskim Łazarzu, w której kobiety mogą odnaleźć swój wewnętrzny spokój. Pasjonatka ziół, autorka warsztatów z tworzenia eko kosmetyków. Masaże traktuje jako formę terapii i ochrony, jej specjalnością jest intuicyjny masaż ciała oraz silnie liftingujący masaż twarzy.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

5 podstawowych błędów przy oczyszczaniu skóry twarzy

Aby móc cieszyć się ładną skórą i jej zdrowym wyglądem, należy zacząć od prawidłowego oczyszczania, ponieważ to pierwszy krok do dalszej pielęgnacji. Pokusiłabym się nawet o stwierdzenie, że najważniejszy, bo tylko dobrze oczyszczona skóra jest w stanie przyjąć dalszą pielęgnację. Niestety, większość z nas już na tym etapie popełnia kilka błędów

Czytaj więcej

Kontrowersyjne składniki kosmetyków

Stany zapalne, alergie, zaczerwienienia – na te i inne problemy skórne stosujemy przeróżne kosmetyki. Często jednak poprawa po ich zastosowaniu jest tylko chwilowa. Okazuje się, że w skład tych produktów wchodzą szkodliwe substancje, które mogą nawet przenikać przez skórę do krwi i niekorzystnie wpływać na cały organizm.

Czytaj więcej