Zaproszenie na bezpłatny wykład "Czy nauka znalazła klucz do zdrowego starzenia się?"

Wydarzenia

Wyjątkowa okazja aby wziąć udział w wykładzie kardiologa i naukowca odpowiedzialnego za przełomowe badanie Kisel-10, które zaskakująco dobrze udokumentowało redukcję śmiertelności z przyczyn sercowo – naczyniowych, a dalsze analizy danych z badania pokazały, że to tylko jeden z wielu pozytywnych efektów, jakie udało się uzyskać u osób starszych, które otrzymywały suplementy selenu i Q10.

 

W badaniu Kisel-10 443 starszych szwedzkich seniorów w wieku od 70 do 87 lat otrzymywało codziennie przez cztery lata placebo lub koenzym Q10 i organiczne drożdże selenowe. Opracowane analizy wyników są tak obszerne i wyczerpujące, że doprowadziły do 20 publikacji cząstkowych!

Gość specjalny – profesor Urban Alehagen

Profesor kardiologii na Uniwersytecie w Linköping w Szwecji. Specjalista chorób wewnętrznych, kardiologii i odontologii. Jest głównym wykonawcą badania Kisel-10 – gdzie badano wpływ suplementacji selenem i koenzymem Q10. Wyniki badania opublikowane zostały w International Journal of Cardiology. Podczas wykładu profesor Alehagen przedstawi wyniki 15 lat obserwacji związanych z badaniem Kisel – 10.

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym wydarzeniu

05.10.2022 – Katowice – szczegóły wydarzenia na stronie

06.10.2022 – Warszawa – szczegóły wydarzenia na stronie


Udział w szkoleniu jest bezpłatny, obowiązuje konieczność zgłoszenia udziału.


Zgłoszenia udziału przyjmowane są poprzez:

Formularz na stronie:

https://www.pharmanord.pl/szkolenia-calodniowe 

Telefonicznie: 22 615 27 22 – od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 – 16:00

O marce:

Pharma Nord jest jednym z czołowych europejskich producentów suplementów diety i medycyny naturalnej. Celem firmy od zawsze była i jest produkcja preparatów standaryzowanych, biodostępnych oraz bezpiecznych. Nasze preparaty wytwarzane są zgodnie z wytycznymi mającymi zastosowanie dla produkcji leków. Ten wyższy standard produkcji daje szereg korzyści zarówno dla Pharma Nord jak i dla naszych klientów. Dla nas oznacza to, że lekarze, naukowcy i inni pracownicy służby zdrowia ufają tym procedurom i wybierają nasze produkty do badań naukowych, a także polecają swoim pacjentom.

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI