Autor: Jędrzej Wróblewski

Magister fizjoterapii oraz instruktor masażu z wieloletnim doświadczeniem w SPA. Pasjonat i specjalista w zakresie masaży ajurwedyjskich, orientalnych oraz masaży kosmetycznych. Wybitny praktyk technik liftingujących i kształtujących sylwetkę. Pracował dla najlepszych salonów SPA w Poznaniu, swoje umiejętności i zdobyte doświadczenie szlifował pod okiem specjalistów zarówno w kraju jak i za granicą. Zafascynowany kulturą Dalekiego Wschodu spędził kilka tygodni w Chinach, gdzie zgłębiał filozofię i praktykował tradycyjne masaże chińskie.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Aromaterapia i jej praktyczne zastosowanie w masażu

Na nasz nastrój wpływa wiele różnych czynników. Zazwyczaj nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak wielkie jest znaczenie i moc zapachów.

Czytaj więcej

Autodiagnoza według Ajurwedy

Ajurweda to nie tylko masaż dla zdrowia, ale także wywodząca się z Indii starożytna filozofia i sztuka życia. Nazwa łączy w sobie dwa słowa: „ajur”, które oznacza „życie”, i „veda”, czyli „wiedza, nauka”. System ajurwedy zwięźle i dokładnie tłumaczy, jakich zasad należy przestrzegać i czego się wystrzegać, aby żyć zdrowo, szczęśliwie, wygodnie i w gotowości do podejmowania wyzwań na wszelkich poziomach: fizycznym, umysłowym i społecznym. Ajurweda zawsze podkreśla, że lepiej zapobiegać niż leczyć.

Czytaj więcej

Pogromcy cellulitu

Cellulit od wielu lat jest przyczyną kompleksów kobiet na całym świecie. W mniejszym stopniu, aczkolwiek coraz bardziej zauważalnie, problem ten zaczyna dotyczyć także mężczyzn.Z tego powodu na rynku każdego dnia pojawiają się nowe propozycje walki z cellulitem: kosmetyki, zabiegi na ciało, suplementy diety oraz wiele innych. Lecz, aby wybrać odpowiednią metodę walki z cellulitem, trzeba najpierw ustalić, czym on jest i w jaki sposób powstaje.

Czytaj więcej