Dołącz do czytelników
Brak wyników

Polecamy

17 kwietnia 2019

Sekret Mumio

Mumio ze srebrem koloidalnym

Skąd takie połączenie? Srebro działa silnie antybakteryjnie, przeciwgrzybiczo, mumio bardzo przyspiesza regenerację.

Miałam pacjentkę, młodą dziewczynę, której wykonano nacięcie wrastającego paznokciu nogi. W efekcie zabiegu doszło do nadkażenia, któremu towarzyszył silny ból utrudniający chodzenie. Już po pierwszej dobie stosowania mumio ze srebrem koloidalnym rana się zaczęła się goić, znacznie zmniejszyło się wydzielanie ropy, ale przede wszystkim znacznie zmniejszyły się dolegliwości bólowe. Wykorzystałam ten preparat także u innego mojego pacjenta. Zgłosił się do mnie starszy pan z rozdrapaną, dodatkowo nadkażoną bakteryjnie opryszczką. Kiedy zobaczyłam bardzo poważnie zakażone zapalenie ust, naciekające, już ze zmianami ropnymi, stwierdziłam, że medycyna naturalna medycyną naturalną, ale tu nie ma co czekać, zastosowałam maść z antybiotykiem. Po pięciu dniach nie było żadnego rezultatu, pacjent cierpiał nadal. Wtedy wprowadziłam mumio ze srebrem, usta były spryskiwane preparatem od zewnętrznej i wewnętrznej strony, w pierwszej dobie co godzinę, potem kilka razy dziennie. W trzecim dniu stosowania praktycznie wszystkie objawy chorobowe ustąpiły, efekt był zaskakujący i spektakularny. A więc mumio ze srebrem jak najbardziej sprawdza się również w stosowaniu miejscowym na śluzówki.

Szampon z mumio

Mój ulubiony preparat to szampon z mumio. Jeden z moich pacjentów miał masywne, niespecyficzne zapalenie skóry głowy, przybrała ona aż fioletową barwę. Zaczął stosować szampon z mumio, po tygodniu ustąpiło fioletowe zabarwienie głowy, po dwóch tygodniach przeszło jej zaognienie. Szampon sprawdził się rewelacyjnie. Często pojawiają się w moim gabinecie pacjenci ze świądem skóry głowy o różnym podłożu, niekiedy dochodzi przy tym nawet do zmian ropnych. W takich przypadkach szampon z mumio daje doskonałe wyniki. Wprawdzie nie leczy on choroby podstawowej, jednak wydajnie wspiera leczenie objawowe. Wypróbowałam go na sobie i polecam.

Suplement diety Sekret Mumio

Włączam go pacjentom, którzy potrzebują regeneracji. Nieraz stoimy przed dylematem: czy w pierwszej kolejności organizm wymaga oczyszczenia, czy regeneracji? Bardzo pomocna jest w tym przypadku diagnostyka STRD. Gdy organizm jest zbyt osłabiony, oczyszczanie może poważnie odbić się na zdrowiu. Osłabionym pacjentom w pierwszej kolejności zalecam mumio, suplement diety Sekret Mumio świetnie regeneruje. Sprawdza się on znakomicie w przypadku pacjentów osłabionych dolegliwościami reumatoidalnymi, chorych na boreliozę, którzy są wyczerpani walką z krętkiem, pacjentów w leczeniu onkologicznym. Takie osoby potrzebują wówczas energii, wtedy doskonałe jest mumio. Miałam przypadek osiemdziesięciolatka z zapaleniem płuc. Obok podstawowego leczenia antybiotykiem zastosowano suplement diety Sekret Mumio ze znakomitym skutkiem.

Na podstawie wystąpienia Agaty Waszak na I Konferencji „Podziel się wiedzą i doświadczeniem” przeznaczonej dla na dla specjalistów zdrowia (lekarzy, naturoterapeutów, dietetyków, dermatologów, internistów, homeopatów i fizjoterapeutów), 17 lutego 2018 roku, Pałac Lasotów, Zielonki Parcele k/Warszawy. www.sekretmumio.pl  tel: 601345150

Przypisy