Dołącz do czytelników
Brak wyników

Polecamy

6 marca 2019

Wypróbuj Sekret Mumio w płynie!

351
  • NAJBARDZIEJ AKTYWNY ZE ZNANYCH PRZYRODNICZYCH BIOSTYMULATORÓW
  • PRZYSPIESZA REGENERACJĘ KOMÓREK ORGANIZMU
  • NIE MA SZKODLIWEGO DZIAŁANIA UBOCZNEGO

Mumio to inaczej "zachowujący ciało". Już sama nazwa mówi o tym, że jest to coś, co dobrze  służy naszemu ciału. Jeżeli do tego dodamy 3000 lat doświadczeń w stosowaniu mumio, to powstaje prawie idealne panaceum dla zachowania zdrowia i urody. Mumio pochodzi z wnętrza Ziemi, a nasze ciała też są zbudowane z elementów pochodzących z Ziemi. Matka Ziemia stworzyła idealne połączenie elementów organicznych, roślin, zwierząt oraz "tchnęła" weń swoją moc i tak powstało mumio. Ten opis, może niemedyczny, ale dokładnie  według mnie oddaje czym jest Mumio. Stosuje mumio w swojej praktyce od 25 lat i ciągle mnie zadziwia swoją skutecznością.

W swojej praktyce stosuję mumio od 25 lat i ciągle mnie zadziwia swoją skutecznością. Trudno jest powiedzieć, że mumio jest na wszystko, ale wszystkie procesy chorobowe wymagają regeneracji. A proces regeneracji jest wprost stworzony dla mumio. Pojawia się za to pytanie,  kiedy i jak długo stosować mumio. Odpowiedzi można jednak udzielić dopiero po właściwej diagnozie.

Prawie każdy może potrzebować mumio - szczególnie wtedy, kiedy się starzeje, kiedy jest słaby, brakuje mu energii i kiedy potrzebna mu jest regeneracja po chorobie. Mumio jest wskazane również po po nadmiernym wysiłku fizycznym, emocjonalnym i mentalnym.

Dlatego proponuję - stosujcie mumio, jeżeli zależy wam na dobrym zdrowiu i samopoczuciu.

Dr n.med. Krzysztof Krupka 
www.drkrupka.pl

REGENERACJA TO PODSTAWA!

Działanie MUMIO znane jest od prawie 3000 lat. Współczesne badania naukowe prowadzone w czołowych instytutach naukowych świata potwierdzają, że mumio jest doskonałą substancją regenerującą i wspaniałym środkiem na wiele chorób i dolegliwości.

W starożytności mumio było uważane za tajemną substancję, po którą sięgali jedynie najpotężniejsi władcy oraz nieliczni wybrańcy nadając jej nazwę ELIKSIR ŻYCIA KRÓLÓW.

Najnowsze badania potwierdzają, iż MUMIO jest bardzo złożoną substancją mineralną i zawiera ok. 38 pierwiastków chemicznych, k.. 40 makro– i mikroelementów (glin, krzem, sód, żelazo, magnez, fosfor, bar, siarkę, beryl, mangan, wanad, tytan, srebro, miedź, cynk, bizmut, nikiel, stront, chrom, gal, molibden, wapń, potas, fluor, jod, selen, kobalt). 10 różnych tlenków metali i 16 aminokwasów (glutamina, glicyna, fenyloalanina, lizyna, seryna, tyramina, walina, tyrozyna, kwas asparaginowy, histydyna, prolina, metionina), witaminy z grupy B (B1, B6, B12), C, P, K, dodatki organiczne: olejki eteryczne, jad pszczeli, sterydy naturalne, kwas benzoesowy, kwas hipurowy, krzemiany, fosfolipidy, terpeny, alkoloidy, substancje balsamiczne, smołopodobne węglowodory, auksyny, inhibitory, glikozydy i chlorofile.

Każda z powyższych substancji może dodatkowo wpłynąć na procesy życiowe człowieka, potęgując procesy regeneracyjne w różnych tkankach, działać przeciwzapalnie i ogólnie wzmacniająco, a także przywracać upośledzone funkcje peryferyjnych pni nerwowych i analitycznych centrów w mózgu.

Opinie o stosowaniu Sekret Mumio

Stosowałam Sekret Mumio po porodzie, kiedy garściami wypadały mi włosy. Był taki moment, że miałam już całkowicie widoczne zakola, co mnie podłamało i sprawiało, że czułam się mało kobieco. Po miesiącu stosowania Sekret Mumio włosy stały się grubsze niż przed ciążą, a zakola całkowicie zniknęły! - Basia z Warszawy

Wasze MUMIO zalecone przez Krzysia Krupkę, uratowało mojego nienarodzonego jeszcze wnuka i moją córkę - stan był krytyczny: DZIĘKUJĘ i życzę WAM dalszych sukcesów i rozwoju.
Ciąża była zagrożona transfuzją krwi, oraz były wskazania do cesarki, po 2 tygodniach stosowania mumio, stan poprawił się na tyle, że transfuzja nie była już zupełnie potrzebna, i mama mogła urodzić naturalnie. - Emilia z Poznania
Pamiętajcie, że Sekret Mumio jest bezpieczne zarówno dla kobiet w ciąży, jak i dla dzieci od 6 mca życia (informacja z książki "Mumio, cud natury" dr Krzysztofa Krupki). 

Zawsze kiedy przychodzi jesień biorę Sekret Mumio profilaktycznie, pozwala mi to cieszyć się pełnią zdrowia bez ciągłych przeziębień, cieknącego kataru, zapaleń oskrzeli i płuc. To co kiedyś było dla mnie standardem teraz jest tylko przykrym wspomnieniem. Sekret Mumio z jego bogatym składem wpływa na wzmocnienie odporności. - Małgorzata z Siedlec

Produkt można zamówić na: www.sekretmumio.pl  tel: 601 345 345

Przypisy