Dołącz do czytelników
Brak wyników

Polecamy

6 marca 2019

Wypróbuj Sekret Mumio w płynie!

0 1065
  • NAJBARDZIEJ AKTYWNY ZE ZNANYCH PRZYRODNICZYCH BIOSTYMULATORÓW
  • PRZYSPIESZA REGENERACJĘ KOMÓREK ORGANIZMU
  • NIE MA SZKODLIWEGO DZIAŁANIA UBOCZNEGO

Mumio to inaczej "zachowujący ciało". Już sama nazwa mówi o tym, że jest to coś, co dobrze  służy naszemu ciału. Jeżeli do tego dodamy 3000 lat doświadczeń w stosowaniu mumio, to powstaje prawie idealne panaceum dla zachowania zdrowia i urody. Mumio pochodzi z wnętrza Ziemi, a nasze ciała też są zbudowane z elementów pochodzących z Ziemi. Matka Ziemia stworzyła idealne połączenie elementów organicznych, roślin, zwierząt oraz "tchnęła" weń swoją moc i tak powstało mumio. Ten opis, może niemedyczny, ale dokładnie  według mnie oddaje czym jest Mumio. Stosuje mumio w swojej praktyce od 25 lat i ciągle mnie zadziwia swoją skutecznością.

W swojej praktyce stosuję mumio od 25 lat i ciągle mnie zadziwia swoją skutecznością. Trudno jest powiedzieć, że mumio jest na wszystko, ale wszystkie procesy chorobowe wymagają regeneracji. A proces regeneracji jest wprost stworzony dla mumio. Pojawia się za to pytanie,  kiedy i jak długo stosować mumio. Odpowiedzi można jednak udzielić dopiero po właściwej diagnozie.

Prawie każdy może potrzebować mumio - szczególnie wtedy, kiedy się starzeje, kiedy jest słaby, brakuje mu energii i kiedy potrzebna mu jest regeneracja po chorobie. Mumio jest wskazane również po po nadmiernym wysiłku fizycznym, emocjonalnym i mentalnym.

Dlatego proponuję - stosujcie mumio, jeżeli zależy wam na dobrym zdrowiu i samopoczuciu.

Dr n.med. Krzysztof Krupka 
www.drkrupka.pl

REGENERACJA TO PODSTAWA!

Działanie MUMIO znane jest od prawie 3000 lat. Współczesne badania naukowe prowadzone w czołowych instytutach naukowych świata potwierdzają, że mumio jest doskonałą substancją regenerującą i wspaniałym środkiem na wiele chorób i dolegliwości.

W starożytności mumio było uważane za tajemną substancję, po którą sięgali jedynie najpotężniejsi władcy oraz nieliczni wybrańcy nadając jej nazwę ELIKSIR ŻYCIA KRÓLÓW.

Najnowsze badania potwierdzają, iż MUMIO jest bardzo złożoną substancją mineralną i zawiera ok. 38 pierwiastków chemicznych, k.. 40 makro– i mikroelementów (glin, krzem, sód, żelazo, magnez, fosfor, bar, siarkę, beryl, mangan, wanad, tytan, srebro, miedź, cynk, bizmut, nikiel, stront, chrom, gal, molibden, wapń, potas, fluor, jod, selen, kobalt). 10 różnych tlenków metali i 16 aminokwasów (glu...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 wydań czasopisma "Naturoterapia w praktyce" w roku + wydania specjalne
  • Nielimitowany dostęp do całego archiwum czasopisma
  • Dodatkowe artykuły i filmy
  • ...i wiele więcej!
Sprawdź

Przypisy