Dołącz do czytelników
Brak wyników

Siła naturalnych terapii

Artykuły z czasopisma | 19 grudnia 2017 | NR 1
0 861

Wysoka biowitalność – czyli wewnętrzna siła i życiodajna energia – sprawia, że nasze życie jest lepsze. Przypisuje się jej wpływ na zdrowie, dobre samopoczucie i siłę do działania. Jeśli do tego uda nam się osiągnąć wewnętrzną równowagę, możemy uchodzić za ludzi szczęśliwych.

Holistyczne podejście do życia stawia na umiar i patrzenie na organizm jako całość. Aby ciało było zdrowe, zdrowe muszą być także jego komórki. W ramach Alchemii Zdrowia® – Akademii Holistycznej Manor House SPA, który od lat jest najlepszym holistycznym SPA w Polsce – opracowano autorski program odmładzający, który opiera się na pobudzaniu procesów samouzdrawiania właśnie na poziomie komórkowym, a także skutecznie oczyszcza i odblokowuje przepływ energii w organizmie.

Wzmocnieniu poziomu energii życiowej sprzyja spędzanie czasu w miejscach o wysokiej energetyce, takich jak kompleks hotelowy Manor House SPA – prawdziwe Polskie Centrum Biowitalności o promieniowaniu energetycznym do 30 000 jednostek w skali Bovisa (indeks energii życiowej). Nawet krótki pobyt w dawnej szlacheckiej posiadłości, dziś luksusowym hotelu bez dzieci, przyjaznym weganom
i alergikom, otoczonym przepięknym, zabytkowym parkiem, który kryje energetyczny Ogród Medytacji z Kamiennym Kręgiem, Piramidą Horusa, spiralą energetyczną i Ogrodem Zen, dobroczynnie wpływa na organizm.

POLECAMY

Terapia biowitalna

Polecamy terapię biowitalną – energetyzującą sesję na kamiennych matach, wykorzystującą szlachetną siłę kamieni (turmalin i nefryt) przy muzyce harmonizującej czakry lub koncercie na gongi i misy tybetańskie oraz rozprzestrzeniającej się wokół plazmie. Seans odbywający się w Komnacie Biowitalności podwyższa energetykę i biowitalność organizmu, który równocześnie jest stymulowany do autoregeneracji. Połączone siły kilku terapii (magneto-, termo-, muzyko-, lito- i jonoterapii) harmonijnie oddziałują na uczestników na poziomie ducha, ciała i umysłu, wspomagają walkę z dolegliwościami, wzmacniają i rewitalizują organizm.

Terapia otwierająca czakry

Warto spróbować też terapii otwierającej czakry na Kryształo...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 wydań czasopisma "Naturoterapia w praktyce" w roku + wydania specjalne
  • Nielimitowany dostęp do całego archiwum czasopisma
  • Dodatkowe artykuły i filmy
  • ...i wiele więcej!
Sprawdź

Przypisy