Zioła na poprawę krążenia

Wydanie świąteczne

Sprawnie funkcjonujące serce i układ krążenia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu. Serce jest centralnym organem ciała, który napędza cały system tłoczenia krwi do tętnic, a pozostałe struktury układu krążenia dbają o rozprowadzenie życiodajnego, czerwonego płynu do wszystkich narządów organizmu.

POLECAMY

Dlatego niezwykle ważne jest dbanie o prawidłowe funkcjonowanie tego układu, ponieważ system krwionośny rozprowadza do komórek składniki odżywcze, a także tlen. Kiedy układ krążenia działa jak dobrze naoliwiony mechanizm, to i działanie ziół, leków oraz wchłanianie składników odżywczych z pokarmów jest o wiele bardziej wydajne. Choroby układu krążenia stanowią najczęstszą przyczynę zgonów w Polsce, więc tym bardziej warto o ten układ dbać.

Głóg 

Ziół o działaniu nasercowym i krążeniowym jest bardzo wiele. Są wśród nich zioła bardzo silnie działające, ale również i łagodne, które można z powodzeniem stosować w domowej naturoterapii. Jednym z takich surowców roślinnych jest kwiatostan z liście...

Pozostałe 90% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 wydań czasopisma "Naturoterapia w praktyce" w roku + wydania specjalne
  • Nielimitowany dostęp do całego archiwum czasopisma
  • Dodatkowe artykuły i filmy
  • ...i wiele więcej!

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI